top of page
epi-62.jpg

JANA EPINA EPIKARIDIS 

Herečka, klaunka, improvizátorka, koučka, maminka a hráčka!

POJĎME SE POZNAT!

 

     ...proč právě tahle hra....

 

V životě mě baví spousta věcí a snažím se všechny své činnosti propojovat v jeden celek. Kromě toho, že jsem herečka, zdravotní klaunka, hlasová koučka a lektorka improvizace, jsem i máma dvou dětí a vášnivá hráčka stolních her.

 

Již v pěti letech jsem hrála slušně mariáš a všechny tenkrát dostupné stolní hry. Moje mamka mě uvedla do tajů hlavolamů, šifer a stolní hry jsme povýšily na formu mistrovství světa. Světy jsme byly dva - já a máma a her od halmy, přes logika, kostky po šachy nepočítaně. Už tenkrát jsme vymýšlely vlastní hry a netradiční pravidla k hrám už existujícím. Bavilo nás to! Rozvíjelo to kreativitu nás obou a měly jsme možnost prostřednictvím her poznávat lépe jedna druhou. V dospělosti se přidaly všechny párty hry, Proroctví, Talisman, Fantom a další a další…

 

Snažím se žít tak, aby byli lidé kolem mě šťastnější, víc si hráli a smáli se. Už před mnoha lety mě napadlo vymyslet stolní hru, která by tomu pomohla. A podařilo se to. EPIGAMES Pojďme se poznat je jedna z nich.

Situace, kdy jsme museli na jaře zůstat povinně v sociální izolaci mě pomohla podívat se na život z jiného úhlu pohledu. Vzala jsem ji jako dar a příležitost vymyslet hru, která by nás zpět propojovala a dávala příležitost se zasmát, třeba i na dálku. 

A protože jsem obklopena kamarády ze ŠKOLY IMPROVIZACE, kteří dotahují věci do konce, doputuje nápad až k vám domů.

 

Grafiky se ujala moje kamarádka grafička a skvělá tvůrkyně TEREZKA PEŠKOVÁ, která hře propůjčila svoji tvorbu a neuvěřitelnou kreativitu. 

 

Pojďte se společně poznat a hlavně se bavit.

 

Budeme rádi za vaše připomínky, zážitky a sdílení na FB i Instagramu, nebo emailu epina@improvizuj.cz

bottom of page